Poznajmy członków JURY

Ks. Paweł Rej

Ukończył Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach. Muzyk. Sekretarz Komisji Muzyczno-Organistowskiej Diecezji Kieleckiej, Redaktor naczelny czasopisma dla organistów i muzyków kościelnych „Śpiewajmy i grajmy Bogu”, wykładowca Diecezjalnego Studium Organistowskiego im. Św. Cecylii i ks. Zbigniewa Rogali w Kielcach, klawiszowiec i współzałożyciel zespołu To ON. Zaaranżował i nagrał ponad 100 piosenek dziecięcych i młodzieżowych do podręczników szkolnych. Skomponował i zaaranżował kilkanaście pieśni liturgicznych i piosenek religijnych m.in. Pieśń na Koronację Obrazu Matki Bożej Daleszyckiej. Prowadzi audycję „Bardzo dobry wieczór. Tylko najlepsza muzyka chrześcijańska” w Radio eM Kielce. Aktualnie student IV roku na kierunku prowadzenie zespołów i reżyseria dźwięku na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. 

Paweł Czekaj 

– kielczanin. Absolwent szkoły muzycznej 2go stopnia w Kielcach. Ukończył wydział instrumentalny akademii Muzycznej we Wrocławiu. od ponad 25 lat jest muzykiem filharmonii świętokrzyskiej. W międzyczasie tworzył muzykę dla wydawnictw takich jak co Kolpolpress, MAC, czy Nowa Era. Od 9 lat zajmuję się edukacją muzyczną dla dzieci młodzieży miedzy innymi w Morawicy gdzie pełni funkcję Kapelmistrza Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

Kamil Bukowski

Na co dzień mąż i ojciec. Półfinalista programu Mam Talent.
Prezenter Radiowy, Bębniarz. Członek zespołu ToOn. Muzyczny pasjonat odnajdujący pozytywne wartości w praktycznie każdym muzycznym stylu.
Od lat związany z Festiwalem kolęd i pastorałek zarówno jako uczestnik i juror.

Paulina Titkin 

Wokalistka zespołu Łzy. Absolwentka edukacji Artystycznej w  zakresie sztuki muzycznej. Absolwentka uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika. Laureatka wielu konkursów i festiwali. Niegdyś brała udział w naszym  Świętokrzyskim Festiwalu  Kolęd i Pastorałek

Urszula Frączek

Wyższe wykształcenie muzyczne, pedagog, specjalistka w zakresie muzyki chóralnej, wieloletni juror w  Świętokrzyskim Festiwalu  Kolęd i Pastorałek.